soulbringer
susidomėjęs
soulbringer portretas
Narys nuo: 2009-06-28
Atsijungęs
Žinutės: 19

Eilipsiniai treniruokliai namuose

_______________________________________________

soulbringer
susidomėjęs
soulbringer portretas
Narys nuo: 2009-06-28
Atsijungęs
Žinutės: 19

Sveikos, sportininkos Aš čiaaa Pagaliau ir pradedu nauja tema, kiek ziurejau dar tokios nebuvo (nebent praziurejau). Tai va, yra toks dalykas. As ketinu pirkti elipsini treniruokli namuciams, nes baisiai reikia mesti svori, o kitokio ir nelabai norisi. Zinau, kad su juo smagu treniruotis, nes mkykloje per fizini lavinima reikedavo su dirbti tai nesinoredavo nulipti. Bet reikalas yra tas, kad...geru firmu (pvz. Hammer) yra labai brangus o pigesni buna dazniausiai surinkti Kinijoje. Kyla daugybe klausimu :

1. Koios firmos geriau eskoto (kaina geriausiai butu iki 600 lt.) ?

2. Kiek laiko jie atlaiko?

Tai va, gal kuri is jusu isbandet jau tai patarkit man, nes sakau - svori tai butinai reik mest, treniruoklio reikia o as nelabai apie juos nutuokiu kai neturejus dar.

_______________________________________________

Lukrecija1
susidomėjęs
Narys nuo: 2014-08-25
Atsijungęs
Žinutės: 88

Treniruokliai internetu dažnai būna pigesni. Aš pati turiu "Hammer", bet pirkau naudotą, nes naujas man per brangus. Iš pradžių ir man ant jo buvo labai lengva, bet kai pradėjau didinti sunkumą, tai pasidarė sunkiau ir pradėjo mažėti noras sportuoti. Bet kadangi noriu turėti gražią figūra, tai bandau prisiversti sportuoti kievieną dieną. Svoris po mažu krenta, bet esu įsitikinusi, kad jei ir toliau sportuosiu, tai pavyks pasiekti norimų rezultatų Šypsausi

Atsakyti

Forum jump select

Sprendimas: Creative