vadas
savas
vadas portretas
Narys nuo: 2005-02-22
Atsijungęs
Žinutės: 15249

Konsultuoja Sarma Style salonų specialistai

vadas
savas
vadas portretas
Narys nuo: 2005-02-22
Atsijungęs
Žinutės: 15249

Problemiška veido oda? Gyvybingumą praradę plaukai? Iškilo klausimų dėl kūno priežiūros? Jums į pagalbą skuba Sarma Style salonų specialistai, atsakysiantys į jūsų klausimus apie veido, kūno bei plaukų priežiūrą, depiliaciją.

Kirpėja stilistė Sandra konsultuos plaukų priežiūros klausimais, o kosmetologė Asta atsakys į visus klausimus dėl veido bei kūno priežiūros.

Norėdami užduoti klausimą, užveskite naują temą. Objekto laukelyje trumpai ir glaustai suformuluokite problemą, o Žinutės laukelyje išdėstykite visą savo klausimą. Specialistės į jūsų klausimus atsakys per savaitę.

SARMA STYLE - grožio puoselėjimo pilnatvei.
SARMA STYLE - grožio salonai Vilniuje, Kaune bei Druskininkuose.
SARMA STYLE vertybės - išskirtinis dėmesys klientui ir profesionalus paslaugų teikimas. Salonai SARMA STYLE - tai prestižinių prekinių ženklų, profesionalių specialistų ir ypatingų paslaugų derinys.
Grožio salonuose SARMA STYLE dirba tik profesionalūs ir puikiai savo darbą išmanantys kirpėjai, kosmetologai, masažuotojai ir manikiūrininkai, kurie nuolat tobulina savo įgūdžius bei kelia kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje. Tai įvairių sričių specialistai, teikiantys kokybiškas grožio paslaugas, garantuojantys tokią pačią aukštą aptarnavimo kultūrą bei paslaugų kokybę kaip užsienio rinkoje. SARMA STYLE salonų darbuotojai daugelio ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje vykusių konkursų laureatai bei dalyviai. Kiekvieno jų asmeninė patirtis grožio pasaulyje užtikrina, kad bus išpildyti net ir reikliausio kliento lūkesčiai.

aiduliukas
naujokas
aiduliukas portretas
Narys nuo: 2012-09-05
Atsijungęs
Žinutės: 3

turiu toki klausimuka,mano oda labai sausa,o dar turiu veido plaukuotuma,pesioju,nuo jo sudirgsta veido oda,ka naudot,ka tept po pesiojimo Šypsausi nes veidelis toks negrazus Tuk tuk tuk

 

Atsakyti

Forum jump select

Sprendimas: Creative