31 atsakymai [Paskutinė žinutė]
Liole
savas
Liole portretas
Narys nuo: 2008-02-25
Atsijungęs
Žinutės: 29196

Žvengiu  visai buvau pamiršus kaip čia atrodau. Slaptažodį kažkaip pataikiau, turiu keletą mylimiausių. Mes laimėsim! Tai labas  Pasimatymas Buvo laikai, labai faini ir smagūs, liko daug gražių prisiminimų Šypsausi Man nelabai patiko naujas forumo veidas, na prie jo dar galima priprasti, bet prie tų šokinėjančių reklamų tai tikrai niekaip nepriprasiu  Kietas Nors va dabar nei viena neiššoko berašant, džiaugiuosi labai  Džiaugiuosi be galo, širdis net apsalo Raitausi iš juoko Reikia bandyti pabendrauti, o kas gausis bus matyt  Draugai

Tindi Rindi forumo nominacijos:
"Forumo šypsenėlė", "Energingiausia forumietė", "Dažniausiai skaitomų žinučių savininkė", "2008 metų naujokas", "Šauniausia 2008m.forumo narė", "Forumo restauratorė", "Mylimiausia forumietė", "Siautulingiausia tindirinukė", "Greičiausiai pritapusi naujokė", "Jaunatviškiausia tindirinukė", "2009m.Šauniausia tindirinukė", "Aktyviausia 2009m. tindirinukė", "Aktyviausia forumo kaunietė"

Liole
savas
Liole portretas
Narys nuo: 2008-02-25
Atsijungęs
Žinutės: 29196

aj beje, žiūriu, kad nepatenku į tą sąrašą, aš nuo 2008  Žvengiu  Bamu šiek tiek pamenu, bet labai nedaug jau tuomet bendravai  Šypsausi

Tindi Rindi forumo nominacijos:
"Forumo šypsenėlė", "Energingiausia forumietė", "Dažniausiai skaitomų žinučių savininkė", "2008 metų naujokas", "Šauniausia 2008m.forumo narė", "Forumo restauratorė", "Mylimiausia forumietė", "Siautulingiausia tindirinukė", "Greičiausiai pritapusi naujokė", "Jaunatviškiausia tindirinukė", "2009m.Šauniausia tindirinukė", "Aktyviausia 2009m. tindirinukė", "Aktyviausia forumo kaunietė"

erniuke
savas
erniuke portretas
Narys nuo: 2007-05-05
Atsijungęs
Žinutės: 14524

Liole, kaip smagu, kad prisijungei Draugai Jau kuris laikas nebėra tų reklamų, kad trukdytų rašyti žinutes.

Linute
savas
Linute portretas
Narys nuo: 2005-08-10
Atsijungęs
Žinutės: 15066

Ir as slaptazodi pataikiau Raitausi iš juoko simtas metu kai cia lankiausi Šypsausi ir ziuriu taipogi I sarasa nepapuoliau Mirksiukas

forum
savas
forum portretas
Narys nuo: 2008-04-28
Atsijungęs
Žinutės: 2330

Prisiduodu ir as. Sarase manes nera, Bamu,  Nu nu nu siaip ne taip atkasiau prisijungimo duomenis, tiesa pasakius net nicka buvau pamirsus  Raitausi iš juoko teko pas 2008 rudeniukus nueit, kad prisimint apie save Je je jeee Nors pacioj pradzioj mano nickas lyg Lina buvo, paskui keiciausi truputi  Ko tai žandai raudonuoja tai gal del to ir nesu sarase Žvengiu

erniuke
savas
erniuke portretas
Narys nuo: 2007-05-05
Atsijungęs
Žinutės: 14524

Ar jau taip svarbu tas sąrašas? Tik va kur Bamu Gal jūs matėte? Nejau nuleidai rankas, kad per savaitė nieks neprisijungė?

Atsakyti

Forum jump select

Sprendimas: Creative